Radio NABA un Zinātnes kafejnīcā diskutēs par ģeomātiku

Latvijas Universitāte un Latvijas Ģeotelpiskās Informācijas Aģentūra ziņo par “Zinātnes kafejnīcas” pasākumu, kurš veltīts ģeomātikas nozarei ar tēmu “Ģeomātika šodien un rīt”. Pasākums plānots 15.novembrī 18:00 Latvijas Universitātes kafejnīcā.
Plašāku informāciju par pasākumu varat lasīt Latvijas Universitātes ziņās. Kā eksperti pasākumā piedalīsies nozares pārstāvjiem un studentiem labi zināmi pasniedzēji un jomas speciālisti.

Arī Radio NABA radījums „Zinātnes vārdā” 13. novembrī būs veltīts ģeomātikas tēmai, kurā piedalīsies Harijs Baranovs un Aivars Markots.

Nozares speciālistiem un vienkāršiem interesentiem iesakām noklausīties Radio NABA raidījumu „Zinātnes vārdā” un apmeklēt Zinātnes kafejnīcu.

3 komentāru to “Radio NABA un Zinātnes kafejnīcā diskutēs par ģeomātiku”

  1. Laikam vajadzēs pārmaiņas pēc aizčāpot.

  2. Pēteris saka:

    Tie, kas nedzirdēja var noklausīties raidījuma ierakstu šeit http://www.mixcloud.com/radionaba/zinatnes-varda-13112012-geomatika/

  3. Laikam nekomentēšu par atsevišķu runātāju “ne”reklāmu utml. Taču galvenā ir bēdīgā ziņa – LĢIA šobrīd NAV konkrēta plāna, kad Latvijā tiks veika teritorijas lāzerskenēšana. Secinājums – ne kopā ar šī cikla ortofoto kartes atjaunināšanu. Ņemot vērā, ka lāzerskenēšana un atbilstošā datu apstrāde visai valstij ilgtu vairākus gadus, kādus gadus 6 līdz 10 mums to neredzēt :( Tas, protams, galīgi :(

Atstāt savu komentāru